برگزاری رویداد ویژه برج آزادی در بزرگداشت سردار سلیمانی 

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، مخاطبان این ویژه برنامه که با حضور خانم دکتر انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور برگزار و به صورت زنده از شبکه امید پخش شد، بیش از ۳۰۰ دختر نوجوان تهرانی بودند.

در این رویداد خزعلی با مروری بر نقش بانوان در حرکت انقلاب اسلامی خطاب به نوجوانان گفت: این کشور  عزیز و مقتدر به شما سپرده شده است؛ آینده با روحیه و نشاطی که دارید متعلق به شما است.

معاون رییس جمهور با اشاره به دیدار بانوان با مقام معظم رهبری تاکید کرد: زنان ما از ابتدای انقلاب علاوه بر حفظ پایگاه خودشان در خانه و آنچه در تربیت نسل و پشتیبانی از شهدا و ایثارگران باید انجام می شد ، نقش و جایگاه اجتماعی خودشان را فراموش نکردند و ما شاهد پیشرفتهای اجتماعی خانم‌ها هستیم .

وی افزود: خداوند نعمت خاصی را به زنان داده و آن ها را برگزیده است. زنان می توانند وجودی را به نسل آینده منتقل کنند و به تعبیر مقام معظم رهبری در نقش مادری، زن صاحب حق حیات است. زنان می توانند پرورش دهنده نسل باشند و مسایل هویتی و فرهنگی را به نسل آینده منتقل کنند.

وی با اشاره به اینکه باید جلوی مردسالاری غربی بایستیم افزود: از ابتدای انقلاب ، زنان ما علاوه بر اینکه خانه و پایگاه خودشان و مزیت اصلی خود را حفظ کردند،  تربیت نسل و پشتیبانی از شهدا و انقلاب را انجام دادند؛ پیشرفت‌های زنان ما در عرصه های علمی ، ورزشی، سیاسی، اقتصادی و … را می‌بینیم که البته باید مشارکت آن ها در تصمیم گیری ها و تصمیم‌سازی‌ها بیشتر شود.

وی با تاکید بر ضرورت حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: دستاوردهای ما مدیون شهدا، مدیون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است که برای اینکه دشمنان به اهداف خودشان نرسند , جان عزیز و پر برکت و بی‌بدیل خود را ، خالصانه تقدیم کرد.

پس از صحبت های معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور، گروه سرود احسان به اجرای برنامه پرداخت.

سخنرانی با موضوع اندیشه نوجوانان و برگزاری نمایشگاهی از عکس‌های سردار سلیمانی در مسیر این ویژه برنامه از دیگر برنامه‌های این رویداد بود.

همچنین در حاشیه این برنامه خانم دکتر خزعلی، از بخش‌های مختلف برج آزادی بازدید و دفتر یادبود برج را امضا کرد.

برچسب‌ها