آمادگی بنیاد رودکی برای کمک به تحقق شعار سال ۱۴۰۳ در حوزه فرهنگ و هنر

 

بنیاد فرهنگی هنری رودکی برای اجرایی شدن شعار سال ۱۴۰۳، در راستای کمک به تولید آثار ارزشمند فرهنگی هنری تلاش خواهد نمود .

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد ، اینک که نسیم دل‌انگیز نوروزی، توام با رایحه خوش رمضان، ماه میهمانی خدا، مژده از حلول بهاری دیگرمی‌دهد، ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و تقارن آن با این ماه پربرکت ، مراتب تبریک ، شادباش و احترام خود را به مردم هنردوست ایران و جامعه هنری ابراز می‌نماید.

 

بنیاد رودکی بعنوان یکی از نهادهای فرهنگی هنری کشور در سال ۱۴۰۲ کوشید تا نقش بسزایی در برگزاری رویدادهای مهم هنری کشور همچون میزبانی از جشنواره‌های هنری فجر انقلاب اسلامی، برگزاری فعالیت‌های نمایشی، موسیقایی و تجسمی ایفا نماید.

مشارکت در اجرای برنامه پ‌های هنری و حمایت از هنرمندان مورد توجه مردم عزیز، در سال‌های اخیر همواره در دستور کار بنیاد رودکی بوده است. از این رو بنیاد در نظر دارد با نامگذاری سال ۱۴۰۳ بعنوان “جهش تولید با مشارکت مردم” از سوی مقام معظم رهبری مدظله‌العالی، برای کمک به ” تولید آثار ارزشمند هنری” قدم بردارد و این مهم محقق نخواهد شد مگر با طراحی ساز و کار لازم و بهره‌مندی از دیدگاه‌ها و نقطه نظرات صاحب نظران و جلب مشارکت هنرمندان برای تولید آثار هنری ارزشمند.

بنیاد رودکی امید دارد در راستای سیاست‌های دولت مردمی، دست در دست اهالی فرهیخته فرهنگ و هنر در مسیر تحقق شعار سال و کمک به اقتصاد هنر کشور حرکت نماید.

برچسب‌ها