بوی جوی مولیان آید همی یاد یار مهربان آید همی ریگ آموی و درشتی راه او زیر پایم پرنیان آید همی

تالار وحدت یکی از مجهزترین و بزرگ‌ترین تالارهای اپرا موسیقی و تئاتر ایران است که توسط یوگینا آفتاندلیانس براساس نمونه اپراهال وین طی مدت 10 سال ساخته و به نام شاعر و نوازنده ایرانی، ابوعبدالله رودکی، در سال 1346 افتتاح شد

تازه ترین ها را از ما بخواهید

۲۳ اسفند, ۱۴۰۱

سفیران انجمن اهدای عضو ایرانیان در فرهنگسرای نیاوران

همایش سفیران اهدای عضو (هم نفس) روز دوشنبه 22 اسفند ماه در سالن خلیج فارس برگزار شد.
۲۳ اسفند, ۱۴۰۱

انقلاب اسلامی نگاه نو و متعالی درباره فعالیت اجتماعی بانوان عرضه کرد/ بازی های بین المللی نوروز بانوان نشان دهنده جایگاه بالای زنان در جامعه دینی است

محمدمهدی اسماعیلی با اشاره به نظریه مترقی به فعالیت های اجتماعی بانوان گفت: حضور مقتدرانه بانوان ورزشکار کشورهای مختلف در ایران اسلامی در شرایطی که دشمن تلاش می کند با تروریسم رسانه ای یک جامعه متحجر از جامعه پیشرفته ایران اسلامی نشان دهد، جای بسی افتخار است.
۲۲ اسفند, ۱۴۰۱

ارکستر ملی ایران در بزرگداشت حکیم نظامی نواخت

ارکستر ملی ایران در روز بزرگداشت مقام حکیم نظامی روی صحنه رفت.

چند رسانه ایی های ما را دنبال کنید

(بی تاب بلقیس) با موضوع همدردی با ملت لبنان به آهنگسازی استاد فردین خلعتبری، رهبری آندره الحاج(رهبر ارکستر ملی لبنان) و اجرای ارکستر ملی ایران اول مهرماه در تالار رودکی رونمایی شد.

عکس آئین پایانی هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت

عکس اجرای مستند نمایش "سرباز" در تالار وحدت

 

عکس هشتمین دوسالانه مجسمه‌ سازی تهران

عکس آئین سنتی شب یلدا در تالار وحدتفروش اینترنتی بلیت کنسرت و تئاتر


10

سالن


1200

صندلی


بنیاد فرهنگی هنری رودکی با هدف تسهیل دسترسی برنامه‌گزاران، گروه‌های هنری، سازمان‌ها و مجموعه‌ها به امکانات این بنیاد، شامل تالارها و سالن‌های مجموعه وحدت و مجموعه فرهنگی آزادی امکان رزرو آن‌لاین تالارها را فراهم کرده است.
تالار وحدت یکی از مجهزترین و بزرگ‌ترین تالارهای اپرا موسیقی و تئاتر ایران است که توسط یوگینا آفتاندلیانس براساس نمونه اپراهال وین طی مدت 10 سال ساخته و به نام شاعر و نوازنده ایرانی، ابوعبدالله رودکی، در سال 1346 افتتاح شد.
parallax background
 

مجموعه تالار وحدت


بنیاد فرهنگی هنری رودکی فعالیت خود را از آبان سال 1382 با مصوبه مجلس شورای اسلامی با ادغام واحدهای مجموعه تالاروحدت و مجموعه فرهنگی انقلاب اسلامی (برج آزادی)، در قالب مؤسسه‌ای عمومی غیر دولتی، آغاز کرد.