نمایش عروسکی ” نخودی ” با بیش از ۳۰۰۰ نفر تماشاگر در برج آزادی رکورد زد

نمایش عروسکی ” نخودی ” با بیش از ۳۰۰۰ نفر تماشاگر در برج آزادی رکورد زد
رکورد تماشاگرهای نمایش عروسکی «نخودی» در برج آزادی زده شد
به گزارش روابط عمومی برج آزادی، نمایش عروسکی «نخودی» به نویسندگی و کارگردانی علی برنون، که از یکشنبه اول بهمن به مدت یک ماه در برج آزادی تهران به روی صحنه رفت با استقبال بیش از ۳۰۰۰ تماشاگر روبرو شد.
این نمایش کمدی موزیکال که از داستان‌های کهن آذربایجان است به زبان فارسی توسط گروه نمایش بین المللی «میکا» تهیه و تولید شده‌است.
صداپیشگان نمایش«نخودی»داریوش کاردان، اردشیر منظم، تورج نصر، ابراهیم شفیعی، آشا محرابی، شوکت حجت، همت مومیوند و شهراد بانکی بودند.
فرزاد هوشیار پارسیان رئیس مرکز فرهنگی هنری برج آزادی ضمن اعلام این خبر افزود سالن بلک‌باکس برج آزادی با دارا بودن تجهیزات نوین صحنه‌ای و بیش از ۳۰۰ نفر ظرفیت، مکان مناسبی برای اجراهای صحنه‌ای است که در گذشته‌های دور نیز اجراهای فاخری را به خود دیده است.
وی همچنین گفت: برج آزادی در دو سال گذشته میزبان نمایش‌های فاخری بوده که پرمخاطب بوده‌اند. دسترسی مناسب، وجود پارکینگ به تعداد کافی برای مراجعین و کادر حرفه‌ای از مزیت‌هایی است که هوشیار به آن اشاره کرد.
رئیس این مرکز در پایان گفت: برج آزادی؛ قلب تهران، نماد ایران و محل اتفاقات فاخر فرهنگی هنری در سطح ملی است. درب‌های این مرکز امروز گشاده‌تر از گذشته میزبان هنرمندان خواهد بود.
نمایش «نخودی» از اول بهمن درتایم‌های شیفت مدارس با استقبال گسترده‌ای از تماشای این اجرا در سالن اصلی برج آزادی روبرو شد و با دیدن بیش از ۳۰۰۰ دانش‌آموزان از این تئاتر رکورد زدند.

برچسب‌ها